Sefinance informācija un atsauksmes

Atsauksmes (0)

Kredīta summa:
no 500 € līdz 25000 €
Kredīta termiņš:
no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem
Vecuma ierobežojums:
18 - 75 gadi
Darba laiks darbadienās:
9:00-18:00
Darba laiks sestdienās:
10:00-14:00
Darba laiks svētdienās:
-

 

Sefinance.lv darbojas Latvijas tirgū 13 gadus un ir ieguvusi lielu atzinību starp aizņēmējiem, kas atgriežas pie šis finanšu kompānijas atkārtoti, jo Sefinance var piedāvāt izdevīgus kredītu nosacījumus, kā arī ātru un profesionālu apkalpošanu. 

Sefinance.lv piedāvājumi

Uzņēmums savus kreditēšanas pakalpojumus piedāvā fiziskām un juridiskām personām. 

  • Patēriņa kredīts būs piemērots personām, kuras vēlas labiekārtot dzīvokli, aizbraukt ceļojumā vai atjaunot sadzīves tehniku. Ir iespējams saņemt līdz 25 000 eiro, kurus varēsiet tērēt pēc saviem ieskatiem. 
  • Kredīts remontam paredzēts remontdarbiem, mēbeļu iegādei vai būvniecībai. Ar summu līdz 25000 eiro varēsiet piepildīt teju visas savas ieceres. 
  • Kredītu apvienošana palīdzēs optimizēt jūsu maksājumus, jo apvienojot vairākus aizdevumus vienā maksājumā bieži var iegūt labākus nosacījumus. 
  • Pārkreditācija sniegs iespēju samazināt esoša kredīta maksājumus pēc tā pārskatīšanas. 
  • Auto kredīts būs piemērots jaunās vai lietotās mašīnas iegādei 500 līdz 25 000 eiro vērtībā. 
  • Kredīts pret ķīlu ļaus aizņemties lielāku summu, līdz pat 200 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 gadiem. 
  • Kredīts nekustamā īpašuma iegādei būs lieliski piemērots kādas būves vai zemes iegādei līdz 25 000 eiro. 
  • Kredīts uzņēmumam palīdzēs uzsākt savu biznesu vai attīstīt esošo. 

Pirms piesākaties kādam no minētiem aizdevumiem, apskatāties savu aptuvenu kredītlimitu Sefinance mājaslapā. Tālāk aizpildiet pieteikumu un sagaidiet kreditora lēmumu. Apstiprinājuma gadījumā vajadzēs parakstīt līgumu un nauda būs jūsu kontā no dažām minūtēm līdz diennaktij. 

Kas var saņemt Sefinance.lv aizdevumu? 

Sefinance.lv kredītiem var pieteikties personas vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kas dzīvo un strādā Latvijā. Tiks pārbaudīts aizņēmēja kredītreitings, kas nozīmē, ka detalizēti tiks izskatīta klienta maksātspēja un kredītvēsture. 

Par ienākumiem tiek uzskatīts ne tikai darba atalgojums, bet arī saņemtie pabalsti, piemēram, pensija, vecāku pabalsts vai bezdarbnieka pabalsts, kā arī stipendija vai dividendes. Turpretī kredītvēsture tiek izskatīta rūpīgāk – ja vēlieties saņemt aizdevumu uz izdevīgiem nosacījumiem, nedrīkst būt kavētie maksājumi vai nenokārtotas parādsaistības. 

Protams, jūs jebkurā  gadījumā variet aizpildīt pieteikumu kredītam un sagaidīt piedāvājumu. Ja piedāvātie nosacījumi jūs apmierinās, noslēdziet līgumu un veiciet atmaksu saskaņā ar izveidoto maksājumu grafiku. 

Sefinance.lv atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes par šo aizdevēju! Esiet pirmais, kas to pievieno!

Pievieno atsauksmi