Banknote informācija un atsauksmes

Atsauksmes (0)

Kredīta summa:
no 100 € līdz 10000 €
Kredīta termiņš:
no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem
Vecuma ierobežojums:
18 - 85 gadi
Darba laiks darbadienās:
07:00 - 23:00
Darba laiks sestdienās:
07:00 - 23:00
Darba laiks svētdienās:
07:00 - 23:00

 

Zīmols Banknote.lv pieder lielam finanšu nozares koncernam AS DelfinGroup, kas darbojas Latvijā no 2009. gada. Uzņēmums attīsta pakalpojumus pateicoties vairākiem zīmoliem, taču ar Banknote.lv starpniecību piedāvā klientiem patēriņa kredītus, aizdevumus senioriem, kā arī lombarda pakalpojumus un mazlietotu preču tirdzniecību. 

Par Banknote.lv pakalpojumiem

Banknote.lv turpina digitalizēties un piedāvā savus pakalpojumus galvenokārt online, taču joprojām ir iespēja vērsties vienā no 93 filiālēm, kas darbojas visā Latvijā. 

  • Patēriņa aizdevums

Banknote.lv piedāvā aizņemties klientiem no 100 līdz 10 000 EUR uz laiku no 6 līdz 60 mēnešiem. Tādējādi jūs bez grūtībām varēsiet piemeklēt jūsu vajadzībām piemērotāko variantu. 

  • Lombarda aizdevums

Jums ir iespēja ieķīlāt jebkādu personīgo mantu un saņemt par to naudu līdz 95% no tās vērtības. Atpirkt īpašumu ir iespējams 2 gadu laikā, ņemot vērā, ka ikmēneša likme ir no 2%. Jums ir iespēja mājaslapā iesniegt pieteikumu ar informāciju par preci un pēc tam doties uz filiāli. 

  • Nomaksa

Iegādājieties vēlamās preces ar Banknote.lv nomaksu. Mājaslapā iesniedziet rēķinu par mantu, ko vēlieties iegādāties. Aizdevējs apmaksās pirkumu jūsu vietā, informējot pirms tam jūs par nomaksas nosacījumiem. 

  • Senioru aizdevums

Aizdevums ir paredzēts personām no 64 līdz 85 gadiem ar ienākumiem – algu vai pensiju. Jums ir iespēja aizņemties līdz 10 000 EUR uz laiku līdz 5 gadiem. 

  • Mazlietoto un lietoto preču veikals

Jums ir iespēja pirkt mājaslapā redzamās preces vai pārdot savā īpašumā esošas preces. 

Kā noformēt Banknote aizdevumu?

Pretendentiem uz patēriņa aizdevumu vai nomaksu ir jāatbilst dažām prasībām: 

  • Vecums no 18 līdz 85 gadiem; 
  • Pastāvīga dzīvesvieta Latvijā;
  • Regulāri ienākumi;
  • Laba kredītvēsture. 

Ja atbilstiet šīm prasībām, aizpildiet pieteikumu kreditora mājaslapā, pirms tam veicot reģistrāciju. Piedāvājums jums tiks izsūtīts 15 minūšu laikā. Ja būsiet apmierināts ar izteiktiem nosacījumiem, parakstiet līgumu un gaidiet naudu savā bankas kontā. 

Banknote.lv atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes par šo aizdevēju! Esiet pirmais, kas to pievieno!

Pievieno atsauksmi