Nordcard informācija un atsauksmes

Atsauksmes (0)

Kredīta summa:
no 100 € līdz 3000 €
Kredīta termiņš:
no 30 dienām līdz 5 gadiem
Vecuma ierobežojums:
18 - 75 gadi
Darba laiks darbadienās:
09:00-20:00
Darba laiks sestdienās:
10:00-18:00
Darba laiks svētdienās:
10:00-18:00

 

Nordcard.lv ir uzņēmuma SIA "Hedge Capital Company" zīmols, kas sniedz finanšu pakalpojumus nebanku kreditēšanas sektorā Latvijā. Uzņēmums īpašu uzmanību pievērš ātrajiem aizdevumiem, kas ir viegli pieejami un ātri apstiprināmi.

NordCard pakalpojumi

Nordcard.lv piedāvā aizdevumus līdz 5000 eiro:

  • Kredītlīniju ar individuālo procentu likmi;
  • Pārkreditāciju ar īpašiem nosacījumiem;
  • Maksājuma karti lietošanai visā pasaulē. 

Saņemtos aizdevumus varēsiet izmantot personiskiem vai ģimenes izdevumiem, neatliekamām vajadzībām vai negaidītiem rēķiniem. Aizdevumi tiek izsniegti uz elastīgu atmaksas termiņu līdz pat 10 gadiem. 

NordCard pamatvērtības

  • Katrs klients tiek augsti vērtēts. Mērķis ir nodrošināt klientiem vislabāko pieredzi un apmierināt viņu vajadzības.
  • Uzņēmums investē resursus un laiku idejās, kas palīdz pilnveidot produktus, darbību un attīstīt kompāniju. NordCard uzskata, ka nepārtraukta attīstība ir ceļš uz ilgtspējīgu nākotni.
  • NordCard cenšas nodrošināt nevainojamu kvalitāti produktos, strādājot pie katras detaļas ar apņēmību un precizitāti. Uzņēmumam ir augstas prasības un mērķis – būt izciliem visā, ko dara.
  • Visus sadarbības noteikumus NordCard izklāsta skaidri un vienmēr informē par jebkādām izmaiņām. Klienti var būt droši par uzņēmuma godprātīgu un pārredzamu pieeju.
  • NordCard rūpīgi novērtē visus riskus, kas saistīti ar klientu un biznesa drošību. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt drošu un uzticamu sadarbību, kas balstīta uz savstarpēju uzticēšanos.

Pieteikšanās process Nordcard.lv

Viena no Nordcard.lv priekšrocībām ir ātrs un ērts aizdevuma pieteikšanas process, kas notiek tiešsaistē. Iespējams aizpildīt pieteikumu jebkurā laikā, izmantojot vienkāršu un intuitīvu mājaslapu. 

Pieteikuma izskatīšana un apstiprināšana notiek ātri, ļaujot klientiem saņemt nepieciešamo finansiālo atbalstu ārkārtas situācijās vai plānotiem projektiem.

Nordcard.lv atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes par šo aizdevēju! Esiet pirmais, kas to pievieno!

Pievieno atsauksmi