Altero informācija un atsauksmes

Atsauksmes (1)

Kredīta summa:
no 100 € līdz 25000 €
Kredīta termiņš:
no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem
Vecuma ierobežojums:
18 - 75 gadi
Darba laiks darbadienās:
00:00 - 24:00
Darba laiks sestdienās:
00:00 - 24:00
Darba laiks svētdienās:
00:00 - 24:00

 

Altero.lv darbojas kā finanšu salīdzināšanas platforma divās Baltijas valstīs – Latvijā kopš 2016. gada, bet Lietuvā no 2019. gada. Apmeklētājiem mājaslapā ir iespēja salīdzināt produktus no kreditēšanas un apdrošināšanas kompānijām, tādējādi saīsinot laiku piemērota pakalpojuma izvēlei. 

Altero.lv izvēlne

Altero.lv ir liels kredītu salīdzināšanas portāls, jo šeit jūs varēsiet pieteikties kredītiem, kas palīdzēs sasniegt iespraustos mērķus. 

 • Patēriņa kredīti – universāls produkts. 
 • Auto kredīts un līzings – lietotas vai jaunas mašīnas iegāde vairs nav tikai sapnis, bet realitāte. 
 • Pārkreditācija un kredītu apvienošana – saplānojiet un optimizējiet izdevumus par kredītsaistībām. 
 • Online kredīts – aizņemšanās maksimāli ātrā laikā. 
 • Finansējums uzņēmumiem – attīstiet jaunu biznesa plānu vai pilnveidojiet esošo biznesu. 

Mājaslapā papildus variet salīdzināt piedāvājumus no apdrošināšanas kompānijām un novērtēt dažādu norēķinu kontu priekšrocības un trūkumus. 

Kā pieteikties kredītam Altero.lv? 

Process ir vienkāršs:

 1. Piereģistrējieties mājaslapā;
 2. Izvēlieties vēlamo kredīta veidu;
 3. Aizpildiet pieteikumu; 
 4. Sagaidiet piedāvājumus;
 5. Salīdziniet un izvēlieties piemērotāko variantu;
 6. Parakstiet līgumu;
 7. Saņemiet naudu savā bankas kontā. 

Kredītu piedāvājumi jums tiks izsūtīti stundas laikā, taču summas pārskaitījums varēs notikt tikai pēc līguma parakstīšanas. 

Svarīgākais par Altero.lv

Altero.lv saviem klientiem piedāvā skaidrus un godīgus kredītu nosacījumus, tāpēc mājaslapā atradīsiet informāciju, kas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu. Turklāt kompānija sevi pozicionē kā drošu vietni, jo visus klientu personīgos datus glabā uzticamos datu centros, iepriekš visu sniegto informāciju šifrējot. 

Altero.lv sadarbojās ar gandrīz visām Latvijas kreditēšanās kompānijām, tādējādi sniedzot klientiem pilnvērtīgu un daudzpusīgu pakalpojumu ar vairākām izvēles iespējām. Turklāt Altero.lv salīdzināšanas portāla pakalpojums aizņēmējiem ir pilnīgi bez maksas, līdz ar to klientiem ir lieliska izdevība izvēlēties patiešām izdevīgu piedāvājumu.

Altero.lv atsauksmes

Megan

Hi there, We run an Instagram growth service, which increases your number of followers safely and practically. We aim to gain you 300-1000+ real human followers per month, with all actions safe as they are made manually (no bots). The price is just $60 (USD) per month, and we can start immediately. Let me know if you are interested and have any questions. Kind Regards, Megan

Pievieno atsauksmi