Ferratum informācija un atsauksmes

Atsauksmes (1)

Kredīta summa:
no 400 € līdz 4000 €
Kredīta termiņš:
no 61 dienas līdz 5 gadiem
Vecuma ierobežojums:
19 - 75 gadi
Darba laiks darbadienās:
8:00-20:00
Darba laiks sestdienās:
10:00-18:00
Darba laiks svētdienās:
10:00-18:00

 

Ferratum.lv pakalpojumus sniedz Maltā reģistrētā finanšu kompānija AS Multitude Bank p.l.c., kas veiksmīgi darbojas no 2005. gada. Multitude Bank ir uzticama kompānija, jo tās darbību regulē Eiropas Centrālā banka, līdz ar to zīmols Ferratum var piedāvāt drošus un konkurētspējīgus finanšu pakalpojumus. 

Ferratum.lv patēriņa kredīts

Ir vērts izvēlieties šo produktu, ja jums nepieciešams aizdevums no 2000 līdz 15000 EUR. Summu variet izmantot dažādiem mērķiem – mājokļa remontam, mašīnas iegādei, tehnikas iegādei, ceļojumam vai citiem mērķiem. 

Kredītu ir iespējams segt 1-7 gadu laiku, tādējādi variet izplānot savus izdevumus, pamatojoties uz sava mēneša budžetu. 

Procentu likme ir atkarīga no klienta kredītreitinga, taču ir zemāka salīdzinājumā ar īstermiņa kredītiem. Zemākā likme – 7%. 

Ferratum.lv kredītlīnija

Noformējiet kredītlīniju uz summu no 800 līdz 4000 EUR un izmantojiet piešķirto apjomu pēc saviem ieskatiem. 

Šis kredīta veids paredz elastīgus nosacījumus, jo procenti tiek aprēķināti vien par izmantoto kredīta daļu. Tas nozīmē, ka aizņēmējs pats var regulēt savus izdevumus – atmaksājot iztērēto naudu līdz noteiktam periodam, nebūs jāmaksā necik. 

Kredītlīnijas līgumu ir iespējams noslēgt uz laiku no 61 dienas līdz 5 gadiem. Turklāt, atmaksājot summu atpakaļ, varēsiet izvēlieties – slēgt līgumu vai turpināt izmantot pakalpojumu līdz kredītsaistību beigām. 

Aizņemšanās process pie Ferratum

Instrukcija Ferratum aizdevuma saņemšanai: 

  1. Dodieties uz aizdevēja mājaslapu;
  2. Izvēlieties summu un atmaksas termiņu;
  3. Aizpildiet un nosūtiet pieteikuma formu;
  4. Sagaidiet atbildi no kreditora;
  5. Pārlasiet līguma nosacījumus un apstipriniet;
  6. Saņemiet naudu norādītajā bankas kontā. 

Pretendēt uz minētājiem Ferratum pakalpojumiem varēsiet, ja esiet LR rezidents vecumā no 19 līdz 75 gadiem ar regulāriem ienākumiem un labu kredītvēsturi. 

Ferratum.lv atsauksmes

Ольга

Всё получила, спасибо

Pievieno atsauksmi