Avafin informācija un atsauksmes

Atsauksmes (0)

Kredīta summa:
no 100 € līdz 10000 €
Kredīta termiņš:
no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem
Vecuma ierobežojums:
20 - 70 gadi
Darba laiks darbadienās:
8:00 - 19:00
Darba laiks sestdienās:
10:00 - 18:00
Darba laiks svētdienās:
10:00 - 18:00

 

Avafin.lv ir kompānijas Avafin Holding Ltd zīmols, kas galvenokārt piedāvā fiziskām personām patēriņa kredītus. Pateicoties lielai Avafin Holding Ltd pieredzei finanšu jomā, turklāt vairākās pasaules valstīs, arī Avafin.lv var lepoties ar augsta līmeņa produktu un apkalpošanu. 

Avafin.lv patēriņa kredīts

Avafin.lv piedāvātajam produktam ir plaša pielietošana, jo patēriņa kredīts ir piemērots teju visu mērķu sasniegšanai – mašīnas vai sadzīves tehnikas iegādei, medicīnas vai izglītības pakalpojumu apmaksai, mājokļa remontam vai labiekārtošanai. 

  • Ir iespējams aizņemties no 100 līdz 10 000 EUR.
  • Kredīta atmaksas termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem. 
  • Fiksēta procentu likme no 7,99 līdz 52,94%. 

Pieteikums kredītam tiek izskatīts 10 minūšu laikā un vēlāk jums ir iespēja 5 dienas izvērtēt izteikto piedāvājumu un pieņemt lēmumu. Tiklīdz apstiprināsiet līgumu, kredīts tiks pārskaitīts uz jūsu bankas kontu 7 dienu laikā. Ja vēlieties saņemt naudu uzreiz, jāizvēlas maksas pakalpojums “ātrais pārskaitījums”. 

Kas var noformēt Avafin patēriņa kredītu?

Avafin.lv kreditēšanas pakalpojumus piedāvā personām no 20 līdz 70 gadiem. Kredītam varēsiet pieteikties, ja jums ir pastāvīga dzīvesvieta Latvijā un esiet reģistrēts nodokļu maksātājs. 

Kreditors novērtēs aizņēmēja maksātspēju un kredītpieredzi, lai pieņemtu lēmumu par aizdevuma izsniegšanu. Jāņem vērā, ka šī brīža kredītsaistības nevar pārsniegt 40% no visiem ienākumiem. Līdz ar to, jo lielāki ir mēneša ienākumi, jo lielāku kredīta summu varēsiet saņemt. 

Piereģistrējieties mājaslapā un aizpildiet pieteikumu kredītam, ja esiet pārliecināts par savām spējām segt aizdevumu laikā. Atbildīga aizņemšanās ir veiksmīgas kredītpieredzes pamats. 

Avafin.lv atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes par šo aizdevēju! Esiet pirmais, kas to pievieno!

Pievieno atsauksmi