Moneza informācija un atsauksmes

Atsauksmes (0)

Kredīta summa:
no 200 € līdz 2000 €
Kredīta termiņš:
no 30 dienām līdz 2 gadiem
Vecuma ierobežojums:
20 - 75 gadi
Darba laiks darbadienās:
08:00-22:00
Darba laiks sestdienās:
09:00-18:00
Darba laiks svētdienās:
09:00-18:00

 

Moneza.lv piedāvā plašu kredītu sortimentu, kas ļaus katram izvēlēties viņa vajadzībām piemērotāko. Ņemot vērā, ka zīmols Moneza ir daļa no SIA OC Finance, kas darbojas Latvijā no 2009. gada, kreditoram ir bagāta pieredze cilvēku kreditēšanā. 

Moneza.lv patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts būs piemērots jebkādam mērķim – auto iegādei, auto vai mājokļa remontam, izglītības iegūšanai, sadzīves tehnikas iegādei utt. 

Jūs variet aizņemties no 200 līdz 5000 eiro un atmaksāt summu atpakaļ kreditoram 3 līdz 60 mēnešu laikā. 

Kredīts uz aizņēmēja kontu tiek pārskaitīts 5 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas. Variet paātrināt procesu ar maksas pakalpojumu “ātrais pārskaitījums” un saņemt naudu uz savu bankas kontu tai pašā dienā. 

Moneza.lv kredītlīnija

Kredītlīnija ir finansiāls atbalsts jebkurā dzīves situācijā – ikdienas tēriņos, ceļojumā u.tml. Kreditors piedāvā izvēlēties limitu no 200 līdz 2000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem, turklāt summa izmantošanai pēc līguma parakstīšanas būs pieejama jau 15 minūšu laikā. 

Atmaksāt kredītu var ar minimālajiem kredītu maksājumiem. Jebkurā brīdī ir iespējams veikt arī lielākus maksājumus, tādējādi samazinot pamatsummu un procentu aprēķinus. Maksa par kredīta izmantošanu jeb procentu likme tiek aprēķināta tikai par reāli izmantoto naudas summu. 

Kas var saņemt Moneza.lv kredītu? 

Moneza kredītus piešķir pastāvīgajiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Nepārprotami kreditors ņem vērā aizņēmēju kredītreitingu, līdz ar to aizdevumi var tikt piešķirti vien personām ar stabiliem ienākumiem un labu kredītvēsturi. 

Saņemt kādu no Moneza piedāvājumiem variet pēc pieteikuma aizpildīšanas un reģistrācijas pabeigšanas. Ja iepriekš jums bija veiksmīga sadarbība ar kreditoru, pieteikties aizdevumam variet uzreiz no sava klienta profila. Kreditors pieņems lēmumu dažu minūšu laikā un sniegs atbildi, nosūtot SMS vai e-pastu. 

Moneza.lv atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes par šo aizdevēju! Esiet pirmais, kas to pievieno!

Pievieno atsauksmi