Iespēju Kredīts informācija un atsauksmes

Atsauksmes (0)

Kredīta summa:
no 500 € līdz 5000 €
Kredīta termiņš:
no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem
Vecuma ierobežojums:
18 - 75 gadi
Darba laiks darbadienās:
08:00 - 21:00
Darba laiks sestdienās:
-
Darba laiks svētdienās:
-

 

Iespējukredits.lv ir daļa no uzņēmuma SIA NORDIC FINANCE, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu cilvēkiem sasniegt savus finanšu mērķus. Uzņēmums izceļas ar savu profesionālismu, uzticamību un ātrumu.

Iespējukredits.lv pakalpojums

Aizdevējs piedāvā kredītus, kas ļauj aizņemties no 500 līdz 5000 eiro. Aizdevumi tiek izsniegti ļoti ātri, pat 15 minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. 

Aizņēmējam nav nepieciešama galvotājs vai ķīla. Tas padara Iespējukredits.lv par piemērotu risinājumu tiem, kuriem nepieciešams ātrs finansiāls atbalsts.

Uzņēmums arī nodrošina iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, ja rodas neparedzēti apstākļi. Tas ļauj klientiem pielāgot aizdevumu saviem individuālajiem apstākļiem un novērst papildu stresu.

Iespējukredits.lv priekšrocības

  • Iespējukredits.lv piedāvā vienas no viszemākajām procentu likmēm tirgū. Tas nozīmē, ka uzņēmums klienti var aizņemties naudu ar izdevīgiem nosacījumiem un samazināt savus procentu maksājumus.
  • Klientiem ir iespēja ietaupīt uz procentu maksājumiem. Ja aizdevumu tiek atmaksāts pirms noteiktā termiņa, klientam nav jāmaksā procenti par atlikušo periodu. 
  • Klientu apmierinātības līmenis ir uzņēmuma lepnums, un tiek pastāvīgi strādāts, lai turpinātu sniegt augstas kvalitātes apkalpošanu un atbalstu klientiem.
  • Katrs potenciālais klienta var iepazīties ar visiem kredīta noteikumiem pirms pieteikuma iesniegšanas. Tiek sniegta visa informācija par procentu likmēm un sankcijām kavējumu gadījumos.
  • Iespejukredits.lv, kā Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri, atbalsta atbildīgu kreditēšanu, darbojoties saskaņā ar likumdošanu un labas prakses standartiem. 
  • Tiek nodrošināta bezmaksas dokumentu piegāde uz mājām, taču pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus. 
  • Aizdevējs nodrošina iespēju pieteikties kredītam brīvdienās un svētku dienās, lai klienti var saņemt nepieciešamo finansiālo atbalstu tad, kad tas viņiem visvairāk nepieciešams.
  • SIA "NORDIC FINANCE" atbalsta dažādus sociāli nozīmīgus pasākumus, tostarp sporta aktivitātes. Uzņēmumam ir svarīgi veicināt aktīvu dzīvesveidu un veselīgu sabiedrību. 

Iespejukredits.lv atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes par šo aizdevēju! Esiet pirmais, kas to pievieno!

Pievieno atsauksmi