Kā piesaistīt naudu?

Naudai ir ļoti liela nozīme mūsdienu dzīvē. Pieaugot ienākuma līmenim, pieaug arī cilvēku vajadzības, kas nozīmē to, ka naudas nekad nav un nebūs pietiekami. Cilvēkam vienmēr vajag vairāk. Kā palielināt savus ienākumus? Viens variants - meklēt papilddarbu, kas ļauj piepelnīties. Otrs variants - ieklausīties dažos gudros ticējumos un varbūt nauda atnāks pati!? Lasi mūsu rakstu un uzzini, kādi ir šie ticējumi, kas var veiksmīgi strādāt naudas piesaistīšanā!

Kā nopelnīt naudu?

Lai arī cik lielu atalgojumu cilvēks saņemtu, viņš vienmēr vēlēsies vairāk. Ir pozitīvi, ja ar saviem ikmēneša ienākumiem ir iespējams apmaksāt rēķinus un nodrošināt sev visas nepieciešamās vajadzības, bet ko darīt situācijā, ja ir steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, taču līdz algas dienai ir pāris dienas vai pat nedēļas? 

Kā sagatavoties veiksmīgai darba intervijai?

Kā sagatavoties veiksmīgai darba intervijai?

Labi sagatavots CV un motivācijas vēstule, kas atbilst izvēlētā uzņēmuma brīvajai vakancei, bieži vainagojas ar panākumiem - tiek saņemts uzaicinājums uz darba interviju. Nereti darba intervija tiek uzskatīta par vissarežģītāko posmu jauna darba meklējumos. Tā ir pirmā saskare ar topošo darba devēju vai citu uzņēmuma speciālistu, tāpēc laba priekšstata radīšana būs viens no galvenajiem intervijas uzdevumiem, kam seko darba iegūšana un pēcāk arī finansiālās situācijas uzlabošana.

Ieteikumi labākai dzīvei un pavasara baudīšanai

Ieteikumi labākai dzīvei un pavasara baudīšanai

Klāt pavasaris, un katru dienu mēs dzīvojam ar cerību, ka teju vai tūlīt varēsim izbaudīt saulainās dienas, taču diemžēl mūsu laikapstākļi ir pārāk mainīgi un neparedzami - vienu dienu dzīvojam kā vasarā, taču nākamajā rītā, atverot aizkarus, redzam sniega kārtu; līdz ar to mums nākas vilkt ārā skapī noslēptos ziemas zābakus, mēteli, cepuri un cimdus, lai, dodoties uz darbu, nebūtu jāsalst. Neskatoties uz to, mēs tomēr priecājamies par pavasara klātbūtni, jo dienas kļūst acīmredzami un jūtami garākas, un ziema lēnām atkāpjas.

Jauni nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai

Jauni nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai

Ar 2016. gada 1. janvāri stājas spēkā jauni nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai. Jauno prasību nolūks ir pasargāt patērētājus.

Pieraksties kredītu jaunumiem

to top